SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Perşembe günü oynadığımız maçtan sonra bu maç çok önemliydi. Kazanmayı çok istiyorduk. Penaltıya bir şey demiyorum. Beşiktaş maçımızda bariz penaltıları vermemişlerdi. Bu maçta basit bir dokunmaya penaltı verildi. Bizim kızdığımız nokta bu. Kendi yaptığımız bariz hata ile Bursaspor gol attı. Ne Beşiktaş maçında ne de bu maçta mağlubiyeti hak edecek oyun oynamadık. Bu şekilde maçı verdiğimiz için üzgünüz. Daha önümüzde maçlar var. Bu maçları kazanıp, telafi etmek istiyoruz” diye konuştu.

Çok ilginç bir maç olduğunu ifade eden Grosicki ise, “Bizim daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. Talihsiz bir gol yedik. Son haftalarda aldığımız puan kayıpları ile durum hiç iç açıcı değil. Maçta da ayağıma darbe aldım. Ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Ziya Erdal ise, “İki takımın konumu da önemliydi. Kazanmak için gelmiştik. İyi bir mücadele oldu. Puanla ayrılmayı istiyorduk ama olmadı. Antalya maçından galibiyet ile ayrılmayı istiyoruz” dedi.