SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samet Aybaba son dakika gollerinden çok çektiklerini belirterek, Allah’ım bir kere de bize olsun dedik. Hep bize oldu, son dakika golleriyle puan kaybettik. Futbol bu; son dakikada kazanılıyor da kaybediliyor da. Kaybedince inanılmaz üzücü, kazanınca inanılmaz keyif verici” diye konuştu.

Aybaba sözlerini şöyle sürdürdü: “Maça çok kötü başladık, 25 dakika baskı altında kaldık. Golü yedikten sonra toparlanmaya başladık. İkinci yarı bölüm bölüm çabuk, hızlı atağa çıkan Beşiktaş’ın görüntülerini verdik. Futbol bu; böyle muhteşem taraftara bu yakışırdı. Barbaros Bulvarı’ndan inerken kazanacağımıza inanmıştık. 2 dakikalık yolu 15-20 dakikada geçtik. Bu galibiyet taraftarımıza armağan olsun.

“Türkiye’nin bütün kulüplerinin bize karşı sempatisi var. Yollarda seyahatlerde bizlere söylüyorlar. Mücadele ederek bir yerlere gelmeye çalışıyoruz. Daha fazla koşarak yediğimizden daha fazlasını atmak için uğraşacağız ve mutlu sona ulaşmak için çalışacağız.

Biz yüreğiyle oynayan bir takımız. Fenerbahçe daha dengeli, daha iyi oyuncuları olan bir takım. Zaman zaman çok pozisyon verdik ama oyuncularımı kutluyorum, taraftarı da kutluyorum. Umarım yeni İnönü Stadı’nda devamını getiririz.