SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ordsupor’un kaptanı Ali Çamdalı, cumartesi günü 3-2 galip geldikleri Kardemir Karabükspor maçını kazanmalarında en büyük etkenin kendilerini müsabakanın sonuna kadar destekleyen taraftarları olduğuna söyledi.

“HAK ETTİK”

Karşılaşmada attığı 2 golle mor beyazlı takımın 3 puan almasında büyük pay sahibi olan Ali Çamdalı, sahada iyi bir mücadele ettiklerini söyledi. Hak ettikleri 3 puanı aldıklarını belirten Ali Çamdalı, sözerini şöyle sürdürdü:

“STATTA İNANILMAZ BİR ATFOSMER VARDI”

“Bu maçı, taraftarımız aldı. Biz de 90 dakika boyunca iyi futbol sergiledik. 1-0’ı bulduktan sonra bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik. Akabinde maç döndü. Tabii ki böyle devre arasına girmek takım için bir şok etkisi oluşturdu ama içerde gerçekten tüm arkadaşlarımız olumlu bir şekilde ikinci yarıya başlamamızı sağladı. Biz sahada sadece gerekeni yaptık. 90 dakika inanılmaz bir atmosfer vardı. Maç öncesi olsun, maç içinde olsun bizi devamlı desteklediler. Onlara teşekkür etmek istiyorum. Böyle taraftarla bu takımın çok daha iyi işler yapacağına inanıyorum. Yeter ki onlar bize böyle inanmaya devam etsinler.”

STANCU’NUN OMUZUNDA KÜÇÜK KIRIK

Öte yandan Karabükspor maçında Rumen golcü Bogdan Stancu'nun omuzunda rakibinin üzerine düşmesi sonucu küçük bir yırtık tespit edildi. Stancu'nun yarın hastanede detaylı bir kontrolden geçirileceği bildirildi.