SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa, Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında kendi evinde oynayacağı Trabzonspor maçından mutlak 3 puanı hedefliyor.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Trabzonspor’un son derece kaliteli oyunculardan kurulu bir takım olduğuna değinerek, “Yeni hocaları Tolunay Kafkas ile yeni bir oluşum içerisine girdiler. Aynı zamanda Spor Toto Süper Lig takımlarını yakından tanıyan başarılı bir teknik adam. Zor bir maç bekliyoruz. Kendi taraftarımız önünde 3 puan alma amacıyla sahada olacağız. Cezalı oyuncuların olması ve sakat oyuncuların olması bizi zorluyor fakat sahaya çıkıp 3 puan için savaşacağız” dedi.

Kasımpaşalı futbolcu Barış Başdaş ise, çok zor bir maç geçeceğinin bilincinde olduklarını vurgulayarak, “Bu maça iyi hazırlandık. Kendi taraftarımız önünde oynadığımız için avantajlı olduğumuzu düşünüyorum. Umarım iyi bir oyunla 3 puan alırız. Takımda eksikler var ama hocamızın da dediği gibi bu takımda yedek oyuncu yoktur. Bu maçta herkesin elinden geleni yapacağına inanıyorum” diye konuştu.

Kasımpaşalı bir diğer oyuncu Halil Çolak da, kendileri için çok önemli bir maç olduğunu hatırlatarak, “Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz puanı bu maçta telafi etmek istiyoruz. Sahaya galibiyet için çıkacağız. Zaten her maça 3 puan parolasıyla çıkıyoruz. Kendi evimizde taraftarımızın da desteği ile 3 puan alıp yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.