SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Spor Toto Süper Lig'de pazar günü İnönü Stadı'nda oynanacak derbi öncesi sürpriz bir karar verdi. Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın kafileyle birlikte Beşiktaş İnönü Stadı'na geleceği ve sarı-lacivertli ekibe önemli derbide moral vereceği belirtilirken, sarı-lacivertli yöneticilerin de tam kadro İnönü Stadı'na çıkarma yapacağı öğrenildi.

TEPKİYE ÖNLEM ALINDI

Seyircinin tepkisinden çekinmeyen ve maçı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'la birlikte seyredecek olan Yıldırım, taraftarın olası aşırı tepki göstermesi halinde ise ortamı germemek adına kendisi için hazır tutulacak olan locaya geçecek.

ARENA’YA GİTMEMİŞTİ

Siyah-beyazlı yönetimin bizzat davet ettiği Yıldırım'ın sırf Beşiktaş'ı kırmamak adına İnönü'ye gittiği söyleniyor. Eski yöneticiler Ali Koç ile Nihat Özdemir'in de Yıldırım'a eşlik etmesi beklenirken Beşiktaş maçı, Aziz Başkan'ın bu sezon büyükler içinde gideceği ilk deplasman karşılaşması olacak. Yıldırım, Arena ve Avni Aker'e tepkiler sebebiyle maçın önüne geçeceğini düşündüğü için gitmemişti.

İrfan YİRMİBEŞ / AMK