SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik Direktör Hector Cuper yönetiminde yapılan son antrenman ısınma hareketleri ile başladı. 5'e 2 pas çalışması ile devam eden antrenman taktik çalışmaları ile sona erdi. Orduspor Taraftarlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Aktaş, Karabükspor karşılaşmasının iki takım içinde zor olduğunu ve taraftar desteği ile üç puanı alacaklarını söyledi.

Yarın zor bir maç kendilerini beklediğini belirten Aktaş, “İki takımında üç puana ihtiyacı var. Biz burada seyirci avantajımızı da kullanıp evimizde oynama rahatlığı ile Allah izin verirse üç puanı alıp hanemize yazdırıp çıkış yakalamak istiyoruz. İnşallah yapacağız” dedi.

Statta da büyük şov olacağını belirten Orduspor Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Aktaş, “Tesislerden otobüsün hareket etmesiyle başlayacak bir organizasyon var. Araç konvoyları ile takımımızı stada götüreceğiz. Mehteran takımımız karşılayacak takımımızı. Yaptırdığımız bayrakları Tribünde dağıtacağız. Güzel bir görsel şov düşünüyoruz. Seyirci baskısını Galatasaray maçında gördük ve üzerimizde hissettik .Biz de Ordu'yu çıkılmaz bir yer haline getirmeyi istiyoruz. Son haftalarda taraftarımızdan baskı göremiyorduk. Umarım bundan sonra daha bir kenetlenme birliktelik olur. O olduktan sonra zaten hiçbir kimsenin organizasyon yapmasına gerek kalmadan bundan sonra evimizde puan kaybı yaşamadan ayrılırız” şeklinde konuştu.