SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, bu yıl 24.’sü düzenlenen “Vergi Haftası” etkinlikleri kapsamında 2011 yılında Katma Değer Vergisi ödemesinde Antalya genelinde 7. olan MedicalPark Antalyaspor’a teşekkür etti.

Medicalpark Antalyaspor, yine KDV ödemelerinde 2009 yılında 9. ve 2010 yılında da 6. olarak Antalya ili genelinden ilk 10 içinde yer almıştı.

Üçkapılar Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Ceyda Savda, Üçkapılar Vergi Dairesi Servis Şefi Doğan Türker ve Üçkapılar Vergi Dairesi Gelir Uzmanı Haluk Belen, Hasan Subaşı Tesisleri’ne gelerek Başkanımız Hasan Y. Akıncıoğlu ile Genel Müdür Süleyman Tekgül ve Mali İşler Müdürü Handan Çevikaslan’a ziyarette bulundu.

Yapılan sohbet toplantısında, Ceyda Savda takımın bu sezon sportif başarısını büyük bir menuniyetle yakından takip ettiklerini belirterek KDV ödemelerinde de üst sıralardaki yerini korumasının ayrıca takdire şayan olduğunu vurgulayarak Maliye Bakanlığı Gelirler Genel Müdürlüğünün teşekkür belgesini sundu.

Başkan Hasan Y. Akıncıoğlu ise ziyaretten ötürü Kulüp ve camiamız adına memnuniyetini dile getirerek, takdim edilen belgeden ve ziyaretten dolayı teşekkür etti.