SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bir ispanyol haber sitesi, Barcelona yönetiminin, gece hayatını çok sevdiği bilinen Pique’yi, Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile birlikte olmaya başladıktan sonra, yakın takibe aldığını iddia etti.

İddiaya göre yöneticiler, Pique’nin sahadaki performansının düşmesinden endişe ediyordu. Bu nedenle “Metodo-3” adlı dedektiflik şirketi, yıldız savunmacıyı izlemeye başladı. Söz konusu şirkete bağlı dedektiflerin, futbolcunun kaç içki içtiğinden, konsere gittiği bir akşam evine saat kaçta geldiğine dek tüm ayrıntıları kaydettiği belirtiliyor. Habere göre, Pique bir süre sonra izlendiğini fark etti ve durumu yöneticileriyle paylaştı. Ancak yönetim Pique’yi, kendisini izleyenlerin dedektif değil; magazin basını olduğuna ikna etti. Bu haberle ilk kez, Barcelonalı oyuncuları izlediği iddia edilen şirketin adı ifşa edilmiş oldu.

Daha önceki yıllarda da, Samuel Eto'o ve Ronaldinho gibi yıldızların dedektiflere izletildiği dedikoduları gündeme gelmişti. Kulübün bir sözcüsü ise; “Haberde bu iddiaları kanıtlayacak hiçbir belge yok. Dolayısıyla iddiaları reddediyoruz” dedi.

ntvspor.net