SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Manchester City, Samir Nasri için gelen teklifleri değerlendirmeye alacak.

Goal.com’un edindiği bilgilere göre, Premier Lig şampiyonu Fransız oyuncu için yaklaşık 20 milyon avroluk bir bonservis bedeli belirledi ve kasasını doldurmayı planlıyor.

2011’in Ağustos’unda Arsenal’den 28 milyon avroluk bir bedel karşılığında Manchester City’ye gelen Nasri’nin maaşının da yüksek olması nedeniyle, Roberto Mancini yıldız ismi gözden çıkardı. Mancini, geçtiğimiz hafta The Guardian ile yaptığı söyleşide Fransız oyuncudan memnuniyetsizliğini dile getirirken “Samir’in yetenekleri tartışılmaz. Bu kalitede bir oyuncunun sürekli iyi oynaması lazım. Avrupa’nın en iyilerinden biri ama bir türlü istediğim düzeye gelemedi.” sözlerini kullanmıştı.

Mancini’nin memnuniyetsizliği bununla da sınırlı değildi: “Eğer üst düzey bir oyuncuysanız son ana dek daha iyiye gitme şansınız hep vardır. Ama kendisini yeterli görüyor. Bu nedenle de iyiye gidemiyor.”

Manchester City’deki yerini kaybeden ve çoğu maça yedek kulübesinde başlayan Nasri’nin de yeni takımında mutsuz olduğu ve gelecek teklifleri değerlendireceği bir gerçek. Fransa’nın zengin ekiplerinden Monaco’nun Samir Nasri’yle ilgilenebileceği tahmin ediliyor.

Yayınlanma Tarihi:20:39,