SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyespor’da gösterdiği performans ile büyük takımların özellikle de Beşiktaş’ın ilgisini çeken Samuel Holmen için en yetkili ağız İstanbul Büyükşehir Belediyespor başkanı Çağatay Kalkancı önemli açıklamalar yaptı.

BİZ DAHA SON SÖZÜMÜZÜ SÖYLEMEDİK

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba yaptığı açıklamada Samuel Holmen ile ilgilendiklerini açıklamış, Holmen de Beşiktaş’ın benimle ilgilenmesi gurur verici bir olay demişti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan İsveçli oyuncu ile birçok takım yakından ilgileniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor başkanı Çağatay Kalkancı ise aksam.com.tr’den Uğur Asarlı’ya yaptığı açıklamada; ” Biz daha son sözümüzü söylemedik. Holmen başarılı bir futbolcu. İlgilenenlerin olması doğal. Biz tabiki bırakmak istemeyiz. Bir sözleşme önereceğiz. Karar artık Holmen’in. Oyuncuda haklıdır, düşenecek karar verecek ama dediğim gibi biz daha son sözümüzü söylemedik” dedi. 2010 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a transfer olan Samuel Holmen özellikle bu sezon gösterdiği performans ile göz kamaştırdı. Başarılı oyuncu çıktığı 23 maçta 8 gol kaydetti. (akşam)