SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Casillas’tan zeytin dalı!

Jose Mourinho, El Clasico zaferi sonrası basın toplantısına Casillas'ı gönderdi. Casillas, basın toplantısında Mourinho ve Ronaldo'ya övgüler yağdırdı.

Güncellenme: 19:23, 27/02/2013
Casillas’tan zeytin dalı!

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, El Clasico zaferi sonrası basın toplantısına sürpriz bir şekilde sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen kaleci İker Casillas’ı gönderdi. Teknik direktörü Mourinho ve takım arkadaşı Ronaldo’ya övgüler yağdıran Casillas’ın gündeminde, Manchester United ile oynanacak şampiyonlar ligi maçı da vardı. Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Real Madrid’deki en etkileyici El Clasico zaferi sonrası, basın mensuplarının karşısına çıkmadı. Mourinho kendisi yerine, sakatlığı nedeniyle maçta forma giyemeyen kaleci İker Casillas’ı basın ile başbaşa bıraktı.

Mourinho ile büyük sorunlar yaşadığı iddia edilen Casillas; “Güçlü yönlerimizi öne çıkardık ve taktiksel olarak Barcelona’yı yendik” ifadeleriyle, ismini anmadan teknik direktörünü övdü.Casillas, üst üste 6 El Clasico deplasmanında gol atarak rekor kıran Cristiano Ronaldo’nun takım için önemine de dikkat çekti.

Casillas, Manchester United Menajeri Alex Ferguson’ın da tribünden izlediği karşılaşma sonrası, İngiliz ekibiyle şampiyonlar liginde oynayacakları maça da değindi.

El Clasico’da aldıkları galibiyetin takıma büyük güven aşıladığını vurgulayan deneyimli kaleci; “Manchester deplasmanında da burada yaptığımızı yapabiliriz” dedi.

Real Madridli Sergio Ramos ise maç sonunda, Cristiano Ronaldo’nun, dünyanın en büyük futbolcusu olduğu konusundaki tüm şüpheleri ortadan kaldırdığını öne sürdü.

Yayınlanma Tarihi:19:22,