SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uzun zamandır Kadıköy'de görülmeyen müthiş bir taratar-futbolcu-teknik ekip-başkan dayanışması yaşayan sarı-lacivertlilerde, 50 bini aşkın sarı-lacivertli seyircinin desteği, 90. dakikada gelen galibiyette en büyük etkendi.

Ve bunu F.Bahçe Yönetimi de çok iyi görerek dün duygu dolu bir mesaj yayınladı taraftarları için. İşte resmi siteden yapılan o duygusal açıklama: “Formasını sonuna kadar terletenlerin ve ona sonuna kadar inananların gurur dolu hikayesi yazıldı dün. Tarihimizdeki binlerce gururdan yalnızca biri…

Tek ses, daima inanç ve geri dönüşlerin en güzeli; ‘24 Şubat 2013, Pazar, F.Bahçe-Kasımpaşa: 3-1.' Tebrikler! 3 puandan çok daha fazlası için. Tebrikler! İnancını sahaya 90+ dakika boyunca yansıtan tribünler, ekran başından yüreğini Saracoğlu'nda hissettirenler. Bugün, tek ses, ‘hep destek tam destek' ile daha da güçlü F,Bahçemiz. Taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimizle. Tek ses, daima inanç, 3 kulvarda yalnızca F.Bahçe. Şimdi; birbirimize daha çok Sarılma zamanı. Şimdi; sporcusuyla, taraftarıyla, milyonlarca seveniyle F.Bahçe zamanı.”