SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

3 Temmuz sürecinden bu yana Trabzonsporlu taraftar grubu oluşumlarından bordomavi.net’in Trabzon’dan başlatıp Anadolu’ya yaydığı suç duyurularında bu sefer adres İstanbul.

Bordo Mavili takımın taraftarları Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu üyeleri hakkında görevlerini kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunacak.

Bu konuyla ilgili olarak Trabzonspor Kulübü de resmi internet sitesinden bir açıklama yayımlayarak taraftarlarına destek verdiğini açıkladı ve “Hayde! Bir ateş de sen yak!” mottosuyla Trabzonsporlu taraftarları 27 Şubat’ta İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde düzenlenecek organizasyona davet etti.

Resmi siteden yapılan açıklama şu şekilde;

Taraftarlarımız, PFDK üyeleri hakkında görevi kötüye kullanmaktan suç duyurusunda bulunacak. İstanbul Trabzonsporlular Platformu tarafından düzenlenen organizasyon 27 Şubat Çarşamba günü saat 13:00’te Çağlayan Adliyesi'nde gerçekleşecek.

Bordomavi.net’in Trabzon’dan başlatıp Anadolu’ya yaydığı ve şu ana kadar 50 ilde yapılan suç duyurularının devamı niteliğindeki toplu organizasyona tüm Bordo – Mavi sevdalıları davet edildi.

Yayınlanma Tarihi:17:36,