SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Taraftarla Kadıköy'deki bütünlüğü koruduğumuz sürece kimse bileğimizi bükemez”

“Güzel günler bizi bekliyor. Yeter ki yılmayalım, hep çalışalım, birbirimize sarılalım”

Fenerbahç Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Kasımpaşa maçı öncesinde sarı-lacivertli taraftarlara birlik-beraberlik çağrısı yaptı ve “Tek yumruk olalım” mesajını yolladı. Maç günlüğüne açıklamalarda bulunan Kocaman, “Yine çok önemli bir lig maçında taraftarımızın huzuruna çıkıyoruz. Dolu tribünler, hiç bitmeyen destek ve coşku Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nın olmazsa olmazlarıdır. Bu özelliğimizi koruduğumuz sürece kimse bileğimizi bükemez” yorumunu yaptı.

Çok iyi bir kadroya sahip olduklarını tekrarlayan Kocaman, takımın yüz değiştirdiğine dikkat çekerek şunları söyledi: Çok sayıda yeni oyuncu aramıza katıldı. Takım sporlarında oyuncuların birbirlerine alışması zaman alıyor. Sorunlar yaşadık, çok değerli puanlar kaybettik.

Devre arasında takıma katılan yeni isimlerle daha da güçlendiklerini kaydeden Kocaman, “3 kulvarda da zirveyi hedefliyoruz. Kritik günler yaşadığımız şu günlerde; bir olalım, birlik olalım! Tek yumruk olursak başarırız. Güzel günler bizi bekliyor. Yeter ki yılmayalım, hep çalışalım, birbirimize sarılalım” diyerek destek istedi.