SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Formayı hak edene vermesiyle nam salan F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, devre arası transferlerinden Emre Belözoğlu, Reto Ziegler ve Webo'nun direkt olarak ilk 11'e monte edilmesiyle 18 kişilik kadroya bile girmekte zorlanan Krasic ve Stoch'tan yana dertli.. Sezon başından beri bu oyunculara yeteri kadar şans verse de bunun karşılığını bir türlü alamayan deneyimli çalıştırıcı, milyon Euro'luk ikiliye şimdilerde neden kesik attığının yanıtını verdi..

Söz konusu futbolcular için “Kendilerine özel program hazırladık, kondisyonerler tuttuk. Ama aradan geçen süre forma rekabetine girmeye hazır duruma geleceklerine hala %20-%30'larda seyrediyorlar.. %60 seviyelerine çıksalar ve ya idmanda ya da bir maçta onlardan ışık görsem hemen formayı teslim edeceğim.

‘KABUL ETMİYORLAR'

Kendileriyle defalarca konuşmama rağmen bir türlü eksikleri olduğunu kabul etmiyorlar. Beni en çok umutsuzluğa iten durum da bu. Yoksa kaliteleri tartışılcak oyuncular değiller. Zorlu ve yoğun maç temposunu fırsat bilip, 11'i zorlayacakları günü sabırsızlıkla benziyorum” yorumunu yapan başarılı hoca, bu iki yıldızı kazanmak için elinden geleni yapıyor.

2013'teki hiçbir lig maçında görev yapamayan Miroslav Stoch, sadece kupadaki 3 karşılaşmada sahaya sürüldü.. Sezon başından bu yana henüz golle tanışamayan Slovak yıldız, geçen sezon ise çıktığı 28 lig maçında 10 kere ağları havalandırmış, kupada da 2 gol, 2 de asist yaparak zaferin mimarlarından olmuştu. Krasic de tıpkı arkadaşı gibi yeni yılda sadece kupadaki Bursa maçında görev yaptı.

Vatan