SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sezon ligde üst üste 4 maç kazanamayan Galatasaray, 2 haftalık galibiyet serisini Orduspor karşısında sürdürmek istiyor. Fatih Terim, Schalke maçında hem zihinsel hem de fiziksel olarak yıpranan takımına sürekli uyarılarda bulunuyor.

İLK YENİLGİYİ UNUTMA!

Ligde artık iç sahada puan kaybetmemeleri gerektiğini vurgulayan Terim, “Telafisi olmayan haftalara yaklaşıyoruz. İlk yarıda Ordu'da namağlup unvanını yitirdiğimiz maçı unutmayın ve rakibi ciddiye alın” dedi.

İMPARATOR GÜLDÜRÜYOR

Schalke 04 maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında “Başarı tamamıyla bir şans işidir, inanmazsanız başarısızlara sorun” diyerek ironi yapan Fatih Terim, ince göndermelerine devam ediyor. İdmanda diline sürekli olarak “Kolaysa Gel-sen-kirchen” lafını dolayan Terim, Aslanları'nı Gelsenkirchen şehrindeki Schalke rövanşına motive ediyor. Sakatlığını atlatan ve takıma dönen Elmander'le özel ilgilenen İmparator, Orduspor maçında da sürpriz istemiyor.

EBOUE VE YEKTA İLK 11’E GİRİYOR

Ve Sabri kulübeye geliyor; Fildişili, sağ beke geçiyor. Cezalı Melo'nun yerine de Yekta ‘can simidi' oluyor.

Schalke ilk 11'inde Pazartesi günü 1'i zorunlu 2 değişiklik var! Cezalı Melo'nun yerine Orduspor maçında ön liberoda Yekta görev yapacak. İki maçtır kulübede oturan Eboue de ilk 11'e girecek ve Sabri kesik yiyecek. Fatih Terim, Sneijder'in önündeki Burak-Drogba ikilisinden vazgeçmeyecek. Ancak Hollandalı yıldızın görev yeri değişecek. Schalke maçındaki gibi sol kanadı kontrol etmeyecek Sneijder, 10 numara pozisyonunda göbekte oynayacak. Amrabat ve Elmander yabancı kontenjanına takılacak.

Yayınlanma Tarihi:08:11,