SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Chelsea’nin eski antrenörlerinden Ruud Gullit, Portekizli teknik adam Jose Mourinho’nun Stamford Bridge’e geri döneceğini düşünüyor.

Şu an Real Madrid’in teknik direktörlüğünü yapan sansasyonel teknik adam, 2004-2007 yılları arasında Chelsea’de çalışmış ve başarıdan başarıya koşmuştu. Gullit ise Portekizli’nin Rafa Benitez’in başarısız döneminin ardından takımın başına Mourinho’nun geçeceğine kesin gözüyle bakıyor.

Talksport’a konuşan eski teknik adam, “Rafa’nın bu sezonki asıl amacı takımı Şampiyonlar Ligi’ne sokmak ve Jose Mourinho için zemin hazırlamak. İçimden bir ses Mourinho’nun Chelsea’ye hep geri döneceğini söylüyordu. Chelsea, Şampiyonlar Ligi’ni kazanınca o da Real Madrid’le yeniden imzaladı, çünkü niyeti bir gün dönüp Maviler’e bu kupayı kazandırmaktı. Bence bu bir tesadüf değil.” diye konuştu.

Chelsea, Premier Lig’de şu an için 3. sırada ve 4. Tottenham’ın sadece 1 puan önünde bulunuyor. Londra temsilcisi, Mourinho yönetiminde 2 Premier Lig, 2 İngiltere Ligler Kupası ve 1 FA Kupası kazanmıştı. (Goal)

Yayınlanma Tarihi:10:25,