SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son haftalarda aldığı başarısız sonuçlarla zirve yarışının uzağında kalan Inter’de Milan ile oynanacak derbi maç öncesinde kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Alvarez sahadan galip ayrılması gereken tarafın kendileri olduğunu ifade ederek, “Özel ve eşsiz bir maça çıkacağız. Ligde her ne kadar istediğimiz sonuçları alamasak da antrenmanlarda gösterdiğimiz performans ve Romanya’da aldığımız galibiyeti de düşürsek Milan karşısında da kazanmayı hak ediyoruz.”

“İşlerin yolunda gitmesini ve sahadan 3 puan ayrılmayı diliyorum. Milan da çok kaliteli bir ekip ancak kendimize güveniyoruz. Derbi maçı kazanarak başarabileceğimize inandığımız şeylere de bir başlangıç yapmak istiyoruz. Galip gelerek taraftarlarımızı mutlu etmeyi arzuluyoruz.” yorumunu yaptı.

Takımdaki geleceğiyle ilgili de konuşan Alvarez kulübünden ayrılmayı düşünmediğini belirterek, “Takımımda kalmak istiyorum fakat sporda ne olacağı belli olmuyor. Sadece çalışmayı düşünüyorum ve elimden gelenin en iyisini sahada sergilemek istiyorum. İtalya’da çok mutluyum. Herkesle iyi ilişkilerim var ve harika bir arkadaş grubuna sahibiz. Geleceğimle ilgili şu anda bir şey düşünmüyorum. Burada olmaktan dolayı mutluyum.” ifadelerini kullandı.

goal.com