SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ne parasızlık ne de camiadaki iç sorunlar, sakatlık kadar üzmedi Beşiktaş'ı bu sezon… FEDA denilerek başlanan sezonda kısıtlı kadrosuna rağmen rakipleriyle başa baş mücadele eden Siyah-Beyazlı takımın kilit isimlerinin bir bir sakatlanması ve düzelmesi takımın ahengini de bozdu.

Sağlık ekibi, Samet Aybaba, saha zeminleri gibi çok sayıda sebep sakatlık nedeni olarak gösterilirken son olarak da eski masör Necati Yücel yeniden Nevzat Demir Tesisleri'ne getirildi.

Başkan Fikret Orman ise 4 önemli oyuncusunun sakatlığının ardından çareyi Almanya'da bulmak için harekete geçti. Dentinho, Almeida, Necip ve Oğuzhan, Fikret Orman'ın talimatıyla bugün Alman doktor Peter Schafferhof'a muayene olmak için Köln'e gidiyor. Kulübün fizyoterapisti Aşkın Dede gözetiminde kontrolden geçecek oyuncular, verilecek raporlara göre tedavi edilecek.

FERNANDES BAŞLATTI

Bilindiği gibi Fernandes, sakatlığının ardından Portekiz'e giderek burada kendi doktoruna tedavi olurken, Almeida da yine Portekiz'deki doktorunun verdiği programı uyguluyor. (Vatan – Erdal Cömert)

Yayınlanma Tarihi:12:48,