SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi, futbolculukları kadar kişilikleri ve olaylara verdikleri tepkiler ile de mukayese ediliyor. Bu iki yıldız hakkında son olarak Portekiz'in A Bola gazetesi bir haber yayınladı.

İki takımın da ligde Granada deplasmanında oynadıkları karşılaşmaların ardından bir çocuk taraftar sahaya atlayarak Cristiano Ronaldo ve Messi'ye sevgi gösterisinde bulunmak istemişti. Real Madrid'in 1-0 mağlup olduğu maçın ardından sahaya giren genç taraftara Portekizli golcünün reaksiyonunun oldukça sıcak olduğu görülüyor.

Messi ise takımının 2-1 kazandığı ve iki gol attığı maçın ardından daha iyi bir duygusal durumda olması beklenirken çocuktan çekiniyor ve genç taraftarı durdurmak isteyen güvenlik görevlilerine sakin olmaları konusunda herhangi bir müdahalede bulunmuyor.

A Bola'nın bu fotoğrafın altına şu satırları ekledi: “Bazıları Cristiano Ronaldo'nun kibirli olduğunu, Messi'nin ise alçakgönüllülüğü ile bir rol modeli olduğunu söylüyor. Fakat eğer aynı küçük çocuğa verdikleri tepkilere bakılabilirse, şimdiye kadar bu ikilinin iddia edilen bu farkları tartışılır.” (Eurosport)

Yayınlanma Tarihi:15:26,