SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezon başından itibaren hücum bölgesine sayısız transfer yapan G.Saray Yönetimi, aynı özeni savunma bölgesine göstermeyince sarı-kırmızılıların arka bölgede yaşadığı sıkıntılar bir türlü sona ermedi. Drogba'ya 1.5 yılda 10 milyon Euro ödeyecek olan sarı-kırmızılıların 3.5 yıllık Sneijder maliyeti ise 23 milyon Euro. Bu isimlere Burak Yılmaz'ın 5, Amrabat'ın ise 8.6 milyon Euro'luk bonservis bedellerini de eklemekte fayda var. Hücum hattında ortaya böyle bir tablo çıkarken, savunmada ise durum bunun tam tersi.

GERİYE PARA HARCAMA YOK!

Dany’yi 3 milyon Euro'luk bedelle alan sarı-kırmızılılar Riera'ya 2.9, Eboue'ye ise 3.5 milyon Euro ödedi. Semih Kaya'nın altyapıdan çıktığı ve Cris'in de bedelsiz olarak gelip, daha sonra gönderildiği düşünülürse sorun iyice gözler önüne çıkıyor. Devre arasında bu bölgeyi yerli bir isimle takviye edilmek istenmiş ancak ortaya çıkan bonservis bedelleri yönetimin gözünü korkutmuştu.

SELÇUK DA OLMASA

İtalyan devi Milan'ın takibine aldığı Selçuk İnan harikalar yaratmaya devam ediyor. Schalke maçında belki de sahanın en etkili ismi olan milli yıldız herkesi büyülemeye devam ediyor. Burak'a asist yapan ve orta alanda bitmek tükenmek bilmeyen bir enerji ile mücadele eden Selçuk yine takımının liderlik görevini fazlasıyla üstleniyor.