SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ersan: Ben idman sonrası direkt eve gelirim. Gece hayatı haberleri ailemi üzüyor. Oğuzhan: Kötü gidince gece hayatı diyorlar. Ben gerçeği bildiğim için içim rahat.

Özel hayatlarının disiplinsiz olduğu gerekçesiyle eleştirilen iki Beşiktaşlı Ersan Gülüm ve Oğuzhan Özyakup, iddiaları yalanladı. Lig TV'ye konuşan Ersan, “O haberler doğru değil. Ailem bana arkadaşlarımla vakit geçirmemi söyler. Ancak, ben idman sonrası direk eve gelirim. Doğru olmayan haberler yapıldığı zaman insanlar beni farklı görüyor” dedi. Başarılı savunmacı, “Liderle aramızda 7 puan var, önümüzde maçlar da var. Şampiyonluk inancımız sürüyor. Bu şanssızlığı üstümüzden atarsak her şey çok farklı olur” diye konuştu.

‘KAFAMA TAKMIYORUM’

NTVSPOR'un sorularını yanıtlayan Oğuzhan ise, “Kötü gidince gece hayatı yazılıyor. Buna en çok ailem üzüldü. Ben gerçekte neler olduğunu biliyorum, o yüzden kafama takmıyorum” dedi. Yıldız futbolcu sakatlığının Sivas maçında oynamasına engel olduğunu ancak pazartesiden sonra durumuna tekrar bakılacağını söyledi.

AYBABA ‘YAPMAYIN’ DEMİŞTİ

Samet Aybaba, gece hayatı bulunan futbolculardan haberdar olduğunu söylemiş ve genç oyuncuları ima ederek, “Gece hayatı konusunda bazı arkadaşlar biraz aşırıya kaçıyor. Hepsinin ne yaptığından haberimiz var. Oyuncularımızı ‘Yapmayın, Türkiye'nin geleceği olacaksınız' diye uyarıyoruz” ifadelerini kullanmıştı