SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Basında öne çıkan başlıklar şöyle;

BİLD: Schalke, Cehennem Kazanından çıktı: 1-1. Büyük kriz içindeki Schalke İstanbul’dan 1-1 beraberlikle dönerek 12 Martta’ki rövanş için averaj sağladı. Schalke çok iyi oynadı.

KİCKER:  Schalke İstanbul’dan haklı bir beraberlik ve istediği sonuçla dönüyor. Schalke’de krizden eser yoktu. Galatasaray taraftarları cehhenem kazanına çevirdikleri Arena’da susturuldu

SPORT1:  Jermanie Jones Schalke’yi çeyrek final rüyasına götürdü. Schalke’nin orta sahasının motoru kulübü adına İstanbul’da çok önemli ve kıymetli bir gol attı: 1-1

SPORT BILD:  Jones’ın beraberlik golü. Schalke Devler Ligi formuyla alkışlandı. İstanbul’daki deplasmanda galibiyeti kaçıran taraf Schalke oldu.

EXPRESS: Hurra.. Jones golü attı. Öncesi ise ilginç bir sarı kart gördüğü için rövanş maçında yok. Schalkeli futbolcuların Bundesliga’daki kötü performansından eser yoktu. Şahane bir Schalke sahadaydı.. Galib bile gelebilirlerdi. ZDF: Schalke 11’i başardı. Schalke Galatasaray’ın Cehennem Kazanını aşıp çeyrek finale göz kırptı.

Yayınlanma Tarihi:00:02,