SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Meireles cezalı, Emre kadroda yok. Orta saha kurgusunda değişikliğe gitmek zorunda kalan Kocaman'ın oyuncu tercihinin Salih, Mehmet Topal, Cristian üçlüsünden oluşması bekleniyor.

Çok değil daha 3 yıl önce Bucaspor tarafından ona profesyonel sözleşme imzalatılmıştı. Dev kulüpler peşinden koşmuş ama İzmir'in Marouane Fellaini'si 1.4 milyon Euro ve Okan karşılığında Fenerbahçe'ye transfer olmuştu bu yaz. Camianın bel bağladığı Salih Uçan, Göztepe ile başladığı kariyerine BATE deplasmanıyla ilk Avrupa maçını da eklemişti.

Meireles’in cezalı, Emre'nin de kadroda yer almaması nedeniyle orta saha kurgusunda değişikliğe gidilmek zorunda kalan Aykut Kocaman'ın Cristian ve Mehmet Topal'dan sonra en önemli silahlarından biri de genç Salih Uçan olacak. Futbolcuya “Hazır ol” denilirken Kocaman'ın orta sahayı Salih Uçan-Mehmet Topal-Cristian üçlüsünden oluşturacağı gelen haberler arasında.

CAMİA ONU SEVİYOR

Kadıköy’de 3-1 kaybedilen MP Antalya maçı sonrası fatura Salih'e kesilmiş ancak önce Volkan Demirel başta olmak üzere takım arkadaşları ve taraftarların desteğiyle genç oyuncu kısa zamanda toparlanmıştı.

İrfan YİRMİBEŞ/AMK