SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleşen antrenman açma germe hareketleriyle başladı. Yeşil beyazlı ekip, dayanıklılık, oyunsal form, şut ve orta çalışmalarıyla idmanı tamamladı.

Futbolcuların moralli olduğu gözlenen idmanda teknik direktör Hikmet Karaman’ın öğrencilerini tek tek motive etmesi de dikkatlerden kaçmadı. Sakatlığı sona eren Ferhat Kiraz takımla birlikte çalışmalara başlarken, dizinde ödem olan Sestak ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

FERDINAND ÇABUK ALIŞTI

Bursaspor’un devre arasında kadrosuna kattığı Anton Ferdinand takımla uyum sorununu çabuk aştı. Futbolcu arkadaşlarıyla antrenman içerisinde sık sık diyaloğa giren Ferdinand’ın esprili tavırları da dikkat çekiyor. Özellikle Tuncay Şanlı ile iyi anlaştığı gözlenen Ferdinand’ın Türkçe’yi de öğrenmeye çalıştığı belirtildi.

KARAMAN YÖNETİCİLERLE KONUŞTU

Öte yandan antrenmanı Futbol Şube Sorumlusu Erkan Kamat, Genel Sekreter İlhan Uslu, İkinci Başkan Recep Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri İsmet Demirel ile Şentürk Turan da takip etti. Hikmet Karaman antrenmanın sonunda yönetim kurulu üyelerin yanına giderek bir süre sohbet etti. Bursaspor, yarın yapacağı antrenmanla Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.