SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Samet Aybaba'nın Orduspor galibiyeti sonrası, ‘Şimdi tesislere gidip menemen yiyeceğiz” sözüyle gündeme gelen menemen, İBB beraberliği sonrası ise yine tecrübeli hocanın ‘Menemen yedik ama bu kez acılıydı' ifadesiyle akıllara kazınmıştı. Aybaba'nın takım içindeki arkadaşlığı vurgulamak için kullandığı ‘menemen', Gaziantepspor beraberliği sonrasında ise masaya hiç konmadı.

İLK KEZ TESİSTE KALMADI

Maçlardan sonra BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde kalmasıyla bilinen Samet Aybaba da hem yeğeninin statta darp edilmesi hem de şok beraberliğin verdiği üzüntüyle tesislerden erken ayrıldı. Tecrübeli teknik adam ne soyunma odasında ne de tesislerde oyuncularına bir şey söylemedi ve takım otobüsünde, “Pazartesi görüşürüz” diyerek evine gitti.

FİKRET ORMAN RAPOR İSTEYECEK

Samet Aybaba gibi Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da G.Antep beraberliğine oldukça sinirlendi. Maçı 1-1'e getiren golün ardından karşılaşmanın son düdüğünü beklemeyen hemen Orman stattan ayrıldı. Oldukça sinirlendiği öğrenilen Fikret Orman'ın yakın çevresine bile konuşmaktan kaçındığı ve üst üste puan kayıpları nedeniyle teknik heyetten rapor isteyeceği belirtiliyor.

Ersoy ÖZDEM / AMK