SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzon'da Fenerbahçe Kafilesi Avni Aker Stadı'na girerken FB TV kameramanlarına yönelik tepkiler ile ilgili konuşan Haker ‘'Şimdi ben orda değildim. Çok kısa bir şey olmuş ondan sonra tatlıya bağlanmış bunda büyütülecek bir şey yok. Bir sıkıntı olmamış tahminlerin çok üstünde çok güzel karşılanmış takımımız. Hiçbir sıkıntı olmadan maçı bitirip döndük herhangi bir şey olmadı diyebilirim.'' İfadelerini kullandı.

Kendileri açısından Trabzonspor ile ilgili herhangi bir sıkıntı olmadığını söyleyen Yalçın Haker ‘' Bizim için herhangi bir sıkıntı yok. Abdullah kığılı Bey olsun diğer yöneticilerimiz olsun her zaman iyi mesajlar veriyoruz. Zaten önümüzdeki hafta 1461 Trabzon maçı var. En iyi şekilde kendilerini ağırlayacağız. Bizim açımızdan herhangi bir şey yok. Zaten bu husumetin de bitmesi lazım. Bir sıkıntı olmaması lazım. Sonuçta spor müsabakalarının gayet düzgün, güzel, centilmence geçmesi lazım'' diye konuştu.

BATE Borisov maçında kırmızı kart gören Meireles ile ilgili Asbaşkan Abdullah Kiğılı'nın açıklamalarının sorulması üzerine Haker , ‘' Sayın 2. Başkanımızın tabi o kendi düşüncesi. Bilmiyorum yani yönetimle konuşuldu mu şuan için herhangi bir konuşma olmadı. Bizim kırmızı kartlara verilecek cezalar zaten bellidir. Sezon başında cezalarımız bellidir. Ne kadar ceza alacağını da Aykut Hocanın verdiği rapora göre yönetimde değerlendiririz. Ama şuan için yönetimin almış olduğu herhangi bir karar yok bildiğim kadarıyla'' dedi.

BATE Borisov'u eleyeceklerini dile getiren Yalçın Haker ‘' 10 kişi oynamamıza rağmen 0-0 biten bir maç oldu. Rövanş için bu skor avantajlı denilebilir.Sadece en büyük handikabımız tabi ki seyirciden yoksun oynayacağız Perşembe günkü maçımızı. Ama inşallah iyi bir futbolla iyi bir skorla turu atlayıp ileriye doğru yürüyeceğimizi düşünüyorum'' şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:23:43,