SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın puan kayıplarının kabul edilemez olduğunu dile getiren Yalçın, Beşiktaş’ın şampiyon olamayacağını ifade etti. İşte Yalçın’ın o sözleri:

“TARAFTAR İLGİ GÖSTERMİYOR”

“Beşiktaş taraftarı takımını takip etmiyor. Eskisi gibi takıma ilgi göstermiyor. İnançlı bir durum yok taraftarda. İşler iyi gitmiyor, taraftar da bundan etkileniyor. Çok ciddi sıkıntılar yaşıyor Beşiktaş. Beşiktaş’ın 10 kişi oynayan rakiplerine karşı kazanamaması çok büyük sıkıntı. Beşiktaş iyi oynadı en az yüzde yüz 5 golü atamıyor ama sonuç belli Öndeyken, acemilikten ve tecrübesizlikten kaybediyor.”

“BEŞİKTAŞ’IN İŞİ ÇOK ZOR”

“Beşiktaş’ın bu sezon şampiyon olma ihtimali yok. Ne kadar iyi oynarsan oyna, şampiyonluğu göğüsleyecek olan kadroya sahip değilsin. Taraftar da bunun farkında. Fikstüre baktım. Beşiktaş’ın öyle bir 6 maçı var ki kendisini bekleyen, Beşiktaş bu maçlardan kaç puan alır diye elimize kalemi alsak kimse puan yazamaz oraya. Samet hoca öyle enteresan maçlar kadrolar çıkarıyor ki anlamak mümkün değil. Yapılan değişikliklere inanamıyorum. Öyle kötü değişiklikler ki.”

“SAVUNMA LAZIM”

“Ersan Beşiktaş’ın göbeğinde oynayacak oyuncu değil. Mutlaka bir savunma alınması lazım. Liderliğe oynamanız için savunmanızın çok iyi olması lazım. En büyük tehlike önümüzdeki senede. Beşiktaş’ın ilk 2 içinde bitirmesi %20 ihtimal. Çok zor maçları var. İşler çok iyi de gidebilir, kötü de gidebilir bunu maçlar gösterecek. Bu kadro çok tecrübesiz ve kötü bir kadro.”

“ALMEIDA 4 TANE ATARDI”

“Fernandes ve Holosko biraz koşmaya çalışıyor. Olcay’ın kaçırdığı maçlar saç baş yoldurur. Niang’ın kaçırdığı gol inanılmaz. Böyle golleri atamıyorsan Beşiktaş’ta oynamayacaksın. Almeida oynasa 4 tane gol atardı bugün.”