SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Yapacak çok fazla şey yok, kendi sorunlarmız var. Bugün yumuşak, rakibe uzak oynadık. Hatanın tamamı bana ait ben kaybettim. Haklı galibiyetinden dolayı Fenerbahçe'yi kutluyorum.

Hakan Şükür'e bir şeyler söylemek istiyorum. Antep maçından sonra ben ne söyledim; bir bedel ödemeye geldim. Biraz daha dikkatli takip etsin ona göre yorum yapsın. Ben her şeyin bedelini ödemeye hazırım. Sorumluluk benimdir.

Bütünlük yakalamaya, Trabzonspor'un eski ruhunu canlandırmaya çalışıyorum. Onun için bazı söylemlerde bulundum. Tabi ki kazanacak. 5 maç kaybedip 6 maçı kazanmak için sahaya çıkmıyorsa bir antrenör bu işi yapmasın. Ben güveniyorum takıma, o potansiyele sahip. Birlik ve beraberlik zamanımız. Kendime kredi almak için söylemiyorum bunu, camiamı düşünerek söylüyorum.

İyi başlamak önemli değil, iyi bitirmek önemli. Ofsayt oldu, gol oldu hiç önemli değil. Trabzonspor camiasının hiç alışık olmadığı skor, oyunla ilgili sorunlarımız var.”

HAKAN ŞÜKÜR’ÜN CEVABI GECİKMEDİ

Hakan Şükür ise Kafkas’ın sözlerine hızlı bir cevap verdi. Şükür, Tolunay Kafkas’ın Gaziantepspor maçından sonra da Sivasspor maçından sonrakine benzer bir açıklamada bulunabileceğini ve o anki sözlerini tam hatırlamadığını ifade etti. Şükür ayrıca Tolunay Kafkas’a yönelik açıklamasında “Ben eleştirebilirim. Trabzonspor kadrosunda bence yanlışlıklar vardı. Sağ ve sol bekin ikinci defa birlikte oynaması örneğin. Bunları Gaziantepspor maçından sonra da söyledim. Oyuncuların yumuşak oynadığını vs. Uzatmaya çok değecek mevzular değil ancak ben inandığımı söylüyorum.