SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Önce Beşiktaş’ta tutunamayan Batuhan, Eskişehir’e gönderildi. Samet Aybaba’nın gelmesiyle birlikte Beşiktaş kapısının yeniden açıldığı genç forvet, ikinci şansını da kulllanamayınca ‘yuvam’ dediği Beşiktaş’tan belki de bir daha geri dönmemek üzere ayrıldı.

‘Ben Balotelli değilim’ diyerek İtalyan futbolcuyla yapılan kıyaslamayı doğru bulmadığını söyleyen Batuhan, şunları söyledi:

“Saha içinde fazla agresif değilim. Tam tersini düşünenlere de katılmıyorum. Kaybetmeye tahammülüm yok. Balotelli yakıştırması doğru değil. Saha dışı olaylar yüzünden bazı şeyler denk geliyor”

SAHADA AGRESİFİM

“Ben nasıl bir futbolcuyum? Agresif olarak yorumlarsak evet agresif bir futbolcuyum. Çok yakın arkadaşlarımdan da böyle şikayetler geliyor bazen. Saha içinde fazla agresif değilim. Tam tersini düşünenlere de katılmıyorum. Kaybetmeye tahammülüm yok. Böyle bir kişiyim ben.”

İSTEM DIŞI REFLEKS

“Kariyerimde sadece 1 tane kırmızı kart gördüğümü hatırlıyorum. Bursaspor’a karşı oynadığım bir maçta stoper Stepanov’a yumruk atmıştım. Refleskle gelen bir yumruktu. Balotelli yakıştırmasını doğru bulmuyorum. O çok iyi futbolcu kendini de ispatlamış bir isim. Saha dışı olayları kıyaslamaya çalışırsanız bazı şeyler denk düşebilir.” (Akşam)