SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Milan’ın ara transferde kadrosuna kattığı Mario Balotelli, her geçen gün daha iyiye gittiğini belirtti.

Manchester City’nin eski yıldızı, bu haftada takımı adına gol kaydetmeyi başardı. Parma’ya karşı kaydettiği frikik golüyle Milano devini zafere taşıyan genç forvet, Sky Sport Italia’ya yaptığı açıklamada, “İstikrarlı bir seviyede futbol oynuyor ve formumu yakalıyorum.” dedi.

M’Baye Niang’la frikik öncesinde konuştuklarını da söyleyen Balotelli, “İki tane frikik kaçırmıştım. Bunu da atmak istediğimi söyledim, ıskalarsam sonrakileri o kullanacaktı.” diye konuştu.

Milan’da teknik patron Massimiliano Allegri de galibiyet hakkında konuşurken, “Balotelli müthiş bir frikik golü kaydetti. Ona bir sürü faul yapıldı, sert müdahelelere maruz kaldı, fakat bu durumlara verdiği tepki çok iyiydi. Bence Mario’yu takıma katarak çok doğru bir hareket yaptık. Büyük bir geri dönüş yapıyoruz ve oyuncularımın hepsinden de memnunum.” ifadelerini kullandı.

goal.com

Genç forvet M’Baye Niang hakkında da konuşan Allegri, “Niang çok çalıştı, takım için oynadı. Daha oldukça genç, fakat oyunun her alanında takımına yardımcı oldu.” şeklinde konuştu.

goal.com