SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın Manisa’da Akhisar Belediye maçını kazanıp ligde takipçileri arasındaki farkı koruması doğal olarak en fazla futbol şubesi sorumlusu Abdürrahim Albayrak’ı sevindirdi. Albayrak maçtan sonra büyük bir coşku yaşayıp Drogba’yı kucaklarken, tek tek bütün takımı ve teknik direktör Fatih Terim’i öperek kutladı.

Abdürrahim Albayrak, Drogba’nın gol atmasına ayrıca sevindiğini belirterek duygularını şöyle dile getirdi;

“Drogba ilk maçında attığı golle takımımıza büyük katkı yapacağını belli etti. İlk maç önemlidir, iyi başladı devamı gelir sanıyorum.”

Galatasaray’ın başarılı yöneticisi Drogba’nın futbolculuğunun yanı sıra harika bir kişiliğe sahip olduğunu belirterek, konuşmasını söyle sürdürdü; “Drogba müthiş mütevazi ve alçakgönüllü bir insan. Sadece Drogba değil, Sneijder de öyle. İkisi de takım arkadaşlarına inanılmaz uyum sağladı. Sanki yıllardır burada gibiler. İkisinin de sıcakkanlı olmasının bize uyum sağlamalarını kolaylaştırdığını görüyorum. Dün maçtan sonra soyunma odasındaki durumu görünce iki oyuncunun transferinin çok önemli olduğunu bir kez daha anladım. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacaklarından da kuşkum yok.”