SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Serdar Kurtuluş, Radyospor’da Beşiktaş’ın nabzını yakından tutan “Alper Üstündağ ile Kazan Kaynıyor” programına Beşiktaş maçı öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İşte Serdar’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Beşiktaş, bu sezon genç ve tecrübelilerden oluşan kaliteli bir kadro oluşturdu ve beklenmeyen bir çıkış yakaladı. Ancak ilk maçta nasıl 3-2 kazandıysak yine kazanabiliriz, sürpriz olmaz. İstekli ve hareketli futbol oynayarak devamlı gol arayan Beşiktaş’ın en büyük zaaflarından biri skoru koruyamamak. Bu zaafı biz lehimize çevirebiliriz.

BEŞİKTAŞ’A SÜRPRİZİMİZ VAR

Beşiktaş maçının atmosferi iyi olan İnönü Stadı’nda oldukça zevkli geçeceğini düşünüyorum. Beşiktaş üst sıraları zorlarken biz alt sıralardan kurtulma mücadelesi veriyoruz. Kendimizde 3 puanı alacak gücü hissediyoruz, alacağız.

SAKATLIĞIM YÜZÜNDEN AYRILDIM

Beşiktaş’a çok genç transfer oldum. Sağ bek olarak gelmeme rağmen dönemin hocası Tigana beni ön liberoda oynattı. Başarı sağladım yükselişe geçtim, 2 kupa sevinci yaşadım. Beşiktaş’ta oynamak bana büyük tecrübe kattı. Ancak yaşadığım sakatlık 4-5 ay geri kalmama neden oldu. Doğal olarak bu da bende form düşüklüğü yarattı ve yollarımız ayrıldı. Şimdi yeniden eski günlerime döndüm çok mutluyum…

BEŞİKTAŞ’A DÖNECEK Mİ?

Şu an Gaziantepspor forması ile mücadele ediyorum. Profesyonel bir oyuncuyum. Devre arası transfer dönemi kapandığına göre Beşiktaş’ın transfer teklifi yapması o kadar da önemli değil. O yüzden transferi konuşmamız da anlamsız olur.Ancak sezon sonu ne gösterir bilemem.

FERNANDES BEŞİKTAŞ’IN BEYNİ

Fernandes ofans yönünde müthiş bir oyuncu, duran topları çok iyi kullanıyor. Onunla oynayan da ona rakip olanda onu izleyende müthiş keyif alıyor. Portekizli yıldız oyuncu Beşiktaş’ın beyni diyebiliriz.

BATUHAN KENDİNE YAZIK EDİYOR

Batuhan çok saf, hareketli ve konuşkan bir kardeşimiz. Ayağına gelen bu önemli fırsatı değerlendirmeliydi ama değerlendiremedi. Kendine yazık ediyor, hatayı artık ciddi şekilde kendinde aramalı. İnşallah aklını başına toplar kalitesini kullanır.

Yayınlanma Tarihi:10:00,