SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Son yıllarda yaptıklarıyla G.Saray'a sadece zarar veren Adnan Polat'ın önceki gün yaptığı açıklamalar bardağı taşıran son damla oldu. Sarı-kırmızılılarda 3 yıl oturduğu başkanlık koltuğunda sayısız transfer yapan, futbol takımını alt sıralardan kurtaramayan ve stadın loca gelirlerine temlik koyduran Polat'ın ibra edilmemesinden itibaren başlayan süreçte yaptığı açıklamalar dikkat çekiyor. Son olarak CNN Türk'te “G.Saray'ın tarih boyunca şike yapmadığına kefil olamam. Ama kendi dönemime kefil olurum'' demesi eski başkanın ipini çekti.

KENDİ DÖNEMİNE BAK!

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a olan yakınlığı ile de taraftarın sempatik bakmadığı Polat'a sosyal medya ve camiadan tepki yağıyor. İbra edilmediği dönemde bile Aysal yönetiminin arkasında durduğu Polat, bu sözlerinden sonra disiplin kuruluna sevk ediliyor. Sarı-kırmızılı cepheden büyük tepki toplayan Polat'ın G.Saray'dan ihraç edilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Dün gerçekleştirilen divan kurulu toplantısında da Polat eleştirilere maruz kalırken bir kısım ise daha ılımlı karşıladı.

G.SARAY’I 8. YAPTI

2008-11 yılları arasında G.Saray'ın başında bulunan Adnan Polat'la birlikte sarı-kırmızılılar tarihinin en başarısız günlerini yaşadı. Neredeyse kümede kalma korkusu dahi yaşayan G.Saray, 2010-11 döneminde ligi 8. sırada bitirerek taraftarını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı.

LOCA GELİRLERİ UÇTU GİTTİ!

Rahmetli başkanlardan Özhan Canaydın'ın büyük uğraşlar sonucunda hayata geçirdiği TT Arena'nın tamamlanma aşamasında takımın başında bulunan Polat, 2 senelik loca satışı yapmış ve bunu gereksiz transferler ile bitirmişti. Göreve gelen Aysal yönetiminin de eli kolu bu yüzden bağlanmıştı.

‘UTANMADAN KONUŞUYOR’

G.Saray Yönetimi'nin Adnan Polat'a olan tepkisi bitmiyor. G.Saray'lı bir yönetici işler iyi gittiği zaman Polat'ın konuştuğunu ifade ederek, “Kendi döneminde takımın hali ortadaydı. Utanmadan konuşuyor. G.Saray'ın önemli bir süreçten geçtiğini Polat'ı TV'de konuşurken anlarsınız'' dedi.

F.BAHÇE’YE BAŞKAN OLSUN

Sosyal medyada sarı-kırmızılı taraftarlar Polat'a büyük bir tepki gösteriyor. Taraftarların bir kısmının “F.Bahçe'ye başkan olsun'' dediği Polat'ın rakip camiaya daha yakın davrandığı ve kendi kulübüne zarar vermekten başka bir şey yapmadığı belirtiliyor.

Bahadır Çokişler / AMK