SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ligde lider durumda bulunan Galatasaray ligin 22. haftasında oynayacağı Akhisar Belediye maçı için İzmir’e uçtu. Kente inen Sarı-Kırmızılı kafileyi İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali’nin önünde bekleyen 800 kadar taraftar, meşaleler yakıp marşlar okuyarak karşıladı. Polisin bariyerli önlem alarak takım otobüsüne yaklaştırmadığı taraftarlar, futbolcuları görebilmek için birbirleriyle yarıştı.

TARAFTARLARDAN YOĞUN İLGİ 

Terminal çıkışında en büyük ilgiyi, Akhisar Belediyespor randevusunda ilk kez taraftarların huzuruna çıkmaya hazırlanan Fildişi Sahilli yıldız Didier Drogba gördü. Çıkışta bazı taraftarların imza isteğini kırmayan Drogba, kalabalığı selamladıktan sonra otobüse bindi.

Galatasaray’in bir diğer yıldızı Wesley Sneijder ise çıkışta biriken medya mensuplarının arasından sıyrılıp, otobüse bindi. Bir kadın taraftar, yönetici Abdürrahim Albayrak’a çiçek verdi. Galatasaray kafilesini taşıyan otobüsün, kalabalığın arasından çıkması 20 dakikayı bulurken, fanatik taraftarlar meşalelerle futbolcuları Swiss Otel Grand Efes’e uğurladı.
Teknik Direktör Fatih Terim çıkışta VIP kapısını tercih edip, takımdan ayrı özel otomobille otele geçti.

Yayınlanma Tarihi:21:13,