SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bursaspor, hafta sonu evinde konuk edeceği Elazığspor maçı hazırlıklarını, bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenman ile sürdürdü. Teknik patron Karaman, tesisleri verdiği direktifleriyle inletti.

Yeşil-beyazlı ekip, Spor Toto Süper Lig’in 22. haftasında evinde konuk edeceği Sanica Boru Elazığspor maçı hazırlıklarını Özlüce Tesisleri’nde yaptığı sabah antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Hikmet Karaman nezaretinde gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma koşularıyla başlayan antrenman, pres çalışması ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde ise çift kale maç yapıldı. Antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Ferhat Kiraz ve Şener Özbayraklı takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Antrenman sırasında tesisler sık sık uyardığı futbolcularına bağıran Karaman’ın direktifleriyle inledi. Yeşil-beyazlı ekip, yarın yapacağı antrenman ile çalışmalarını sürdürecek.

KAMERA SİSTEMİ KURULUYOR

Öte yandan tecrübeli teknik adam Hikmet Karaman’ın isteği doğrultusunda antrenman sahasına çalışma boyunca kayıt yapılması için kamera sistemi kuruluyor. Karaman’ın antrenman sonunda oyuncularına görüntüleri izleterek, eksik yönlerini aktaracağı öğrenildi.