SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kimileri “Bitik oyuncu aldılar” dedi, taraftarlar küfür bile etti. Ancak Tuncay Şanlı pes etmedi. Timsah'ın tecrübeli oyuncusu, “İlk golümü attığım için çok mutluyum. Devamı da gelecek” sözünü verdi.

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilmiş, ancak Tuncay Şanlı bir türlü istenen düzeye gelememişti. Maç eksiğine, sakatlıklar da eklenince tecrübeli futbolcu Bursaspor'da beklenen futbolu ortaya koyamamıştı. Ancak Tuncay, şeytanın bacağını kırdı. İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında taraftarların küfürlü tepkisini çeken milli futbolcu, Karabük deplasmanında hayata döndü. Güzel oyununu bir de golle süsleyan Tuncay, yeşil-beyazlı formayla ilk kez ağları havalandırdı.

‘SERİ YAKALAMAK ZORUNDAYIZ…’

Hikmet Karaman'la birlikte kendini bulan Tuncay Şanlı, “Yeni döneme deplasmanda aldığımız 3 puan ile başlamak güzel. Bundan sonra kalitemize yakışan bir seri yakalamayı istiyoruz. Ben de Bursaspor formasıyla ilk golümü attığım için çok mutluyum. Devamı da gelecek. Uyum süresinde destek olan herkese teşekkürler.” dedi. Tecrübeli futbolcu, alınacak üst üste galibiyetlerin ardından zirve yarışının iddialı ekiplerinden biri konumuna gelebileceklerini de ifade etitti.