SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

F.BAHÇE yönetimi, G.Saray'ın dünyaca ünlü yıldızı Didier Drogba'nın “1 milyon Euro fazla vermelerine karşın G.Saray'ı tercih ettim. Parayı seven biri olsam F.Bahçe'yi seçerdim” sözleri üzerine harekete geçti.

Sarı-lacivertliler, Fildişili oyuncunun ezeli rakiplerine transfer olmasının ardından gündeme gelen iddiaların ardından 2 dönem F.Bahçe formasını giydikten sonra Katar'ın yolunu tutan eski oyuncuları Issiar Dia'yı da temsil eden Drogba'nın menajeri Thierno Seydi ile temasa geçti.

DIA'NIN DA MENAJERİ

SARI-lacivertliler, Seydi'ye “Drogba 1 milyon Euro fazla vermelerine karşın F.Bahçe'yi değil G.Saray'ı seçtim' dedi mi?” diye sorarken, Senegalli menajer böyle bir konuşmanın sözkonusu olmadığı yanıtı verdi. Milliyet’in haberine göre; Bunun üzere F.Bahçe yönetimi, Drogba'nın bir açıklama yaparak iddiaları yalanlayıp yalanlamayacağını sorarken Seydi, Fildişili golcünün böyle bir polemiğin içinde kesinlikle yer almayacağını net bir dille aktardı. Bunun üzerine ise ısrarlı tavırlarını sürdüren sarı-lacivertliler, Drogba'nın böyle bir soru gelmesi durumunda yanıt vereceği cevabıyla teselli bulurken “Biz istesek Drogba kesin F.Bahçe'deydi” yorumunda bulundular.

Yayınlanma Tarihi:11:04,