SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Uygun, Celal Doğan Tesisleri’nde gazetecilerle bir araya geldiği toplantıda, Gaziantepspor’u kümede bırakmak savaşacaklarını ifade etti.

Önlerindeki 13 haftayı tek tek değerlendireceklerini ifade eden Uygun, ”Önümüzde zorlu maçlar var. Yeneceğiz, yenileceğiz, şansızlıklar yaşayacağız. Birçok hatalara maruz kalacağız. Ama yılmadan sezon sonuna kadar mücadele edip bu takımı ligde bırakacağız” diye konuştu.

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Beşiktaş maçına da değinen Uygun, şunları kaydetti:

”Beşiktaş, Samet Aybaba gibi önemli bir teknik direktöre sahip ve zorluklar içerisinde iyi bir takım kurdular. Ayrıca zirveye doğru emin adımlarla ilerliyorlar. Ama ne olursa olsun, geleceğe daha iyi bakabilmek adına puanlar almamız gerekiyor. Rakibimiz kim olursa olsun her maçımıza kazanma adına hazırlanıp elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” diye konuştu.

EN İYİSİ KARCEMARSKAS

Kaleci Kacremarskas’ın sözleşmesini uzatıldığını anlatan Uygun, ”İyi ki Karcemarskas gibi bir kaleciyle çalışma şerefine nail oldum. Çok kaleciyle çalıştım, hepsi birbirinden yetenekliydi ama Karcemarskas şu an Türkiye’deki kalecilerin en iyisi” ifadelerini kullandı.