SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Real Madrid forması giyen Cristiano Ronaldo, bir Manchester Unitedlı olarak asla Manchester City’ye transfer olmayacağını açıkladı.

Sezon başında Real Madrid’de mutsuz olduğunu açıklamasının ardından adı birçok kulüple anılan Ronaldo, geçtiğimiz haftalarda Real Madrid ile sorunları çözdüğünü ve takımda kalmak istediğini belirtmişti. Buna rağmen Portekizli yıldız hakkındaki transfer spekülasyonları son bulmuş değil.

Ronaldo, The Sun’a “United yerine City’de oynamak mı? Bunu asla yapmam. Çünkü gönlümdeki kulüp Manchester United. Şunu söyleyebilirim ki Manchester City’de oynamam çok çok çok çok çok çok çok zor. Çok zor çünkü Manchester United var.” sözleriyle Manhester’da forma giyeceği tek takımın United olduğunu vurguladı.

Portekizli yıldız, ayrıca “Şu an Real Madrid’in oyuncusuyum ve burada son derece mutluyum. İşler de istediğim gibi gidiyor. Gelecek derseniz bilmiyorum. Geleceği sadece tanrı bilir. Manchester United’a asla dönmeyeceğim diyemem ama şu an burada mutlu olduğumu ve Real Madrid’de kalmak istediğimi söyleyebilirim.” diyerek Real Madrid’de mutlu olduğunu ve transferi düşünmediğini ifade etti.

Ronaldo’nun formasını giydiği Real Madrid, bu akşam Manchester United’ı ağırlayacak.

Yayınlanma Tarihi:21:46,