SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Maçı değerlendiren Burak, “Rakiplerimiz kazanmıştı, bizim de kazanmamız gerekiyordu. Çok iyi bir mücadeleyle, oyunun kontrolünü elimizde tutarak kazandık. Bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Önümüzde Akhisar maçı ve sonra Şampiyonlar Ligi maçı var. Kayıpsız devam etmek istiyoruz, bunun için de çok çalışıyoruz. Takım olmayı yavaş yavaş başardığımızı düşünüyorum. Yeni transferlerimizle de güçlenerek bundan sonra kayıp yaşamak istemiyoruz” dedi.

Sneijder ile yaşadıkları sevinç için de konuşan Burak, “Sevinçte takım olduğumuzu gösterdiğimizi düşünüyorum. Orada herkes gelip bana sarıldı, sağolsunlar. Kimin gol attığı değil, o duyguyu yaşamak önemliydi. Takım arkadaşlarımın hepsine teşekkür ederim” dedi.

‘DROGBA İLE OYNAMAK GURUR VERİCİ’ 

Drogba hakkında da konuşan golcü oyuncu, “Drogba çok büyük bir oyuncu. Onun da adaptasyon süreci olacaktır. Drogaba tartışılmaz bir isim. Onunla oynamak gurur verici olacak. Camizamıza ve Türk futboluna Drogba’yı kazandıran herkese teşekkür ediyoruz. Bizim de ondan öğreneceğimiz şeyler vardır” diye konuştu.