SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Terim, “3 puan aslolandı bugün. Açıkçası bu kadar tek taraflı bir maç beklemiyordum ben. Ama Muslera’nın yattığını görmedim. Bu bizim adımıza çok önemliydi. Zaman zaman oyunun temposu yüksekti sonradan biraz düştü. Ama kontrolün elimizde olması önemliydi” dedi.

Taraftarın verdiği destekten dolayı teşekkür eden başarılı teknik adam, “Daha fazla gol pozisyonu üretebilirdik. Ama 24 saat içinde iki rakibin kaznaması ve sonra sizin maça çıkmanızın psikolojisi farklı olabiliyor. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum. Onlar da konsantre olup takıma sahip çıktılar. Keyifli bir maçtı bizim adımıza” sözlerini sarfetti.

SNEIJDER VE SABRİ YORUMU

Wesley Sneijder’ın performansı hakkında konuşan Terim, “Uzun zaman sonra değerlendirmek çok gerçekçi olmaz. Her maç üzerine koyarak gideceğinden eminim” şeklinde konuşurken Sabri Sarıoğlu hakkında ise, “Sahanın en iyisiydi. Galatasaray kaptanına yakışır bir mücadele sergiledi” dedi.

‘BURAK İSTEDİĞİMİZ GİBİ OYNADI’

Burak Yılmaz’ın son dönemde takımdan ayrılacağı dedikodularına attığı 2 golle cevap verdiğini söyleyen Terim, “Burak’ın 2 gol atması iyi bir cevap oldu. Daha çok mücadele etmesi gerekiyor. Bazı oyuncularıma değişik mesajlar verebilirim. Bu da onlardan bir tanesiydi. Burak bugün hem iyi oynadı, hem de istediğimiz gibi oynadı. 26-27 yaşında yürüyemezsin. 3-4 tane santrafor varken onu transfer ettik biz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:17,