SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

65 yaşındaki teknik patron evinde Cagliari’ye 4-2 yenilince kötü gidişata son verme amacıyla Roma yetkilileri tarafından kovuldu. Roma’nın resmi internet sitesine konuşan golcü oyuncu, “Bay Zeman benim kişisel gelişimimde çok önemli rol oynadı. Ona kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyor ve ekibiyle bizim için yaptıkları her şey için minnetimi sunuyorum. Onun kovulması hepimiz için bir kayıptır, hepimiz suçluyuz.” dedi.

Yeni teknik patron Aurellio Andreazzoli’ye de başarılar dileyen kaptan, “Aurellio ve ekibine de başarılar diliyorum, büyük bir istekle çalışıyorlar. Profesyonel ve hırslılar, ekip olarak hedeflerimiz var ve bunlara ulaşmak istiyoruz.” diye konuştu.

Aldığı kötü sonuçlarla ligde de geriye düşen Roma’da taraftar da sırtını takıma çevirmeye başladı. Oyunculara tribünlerden gelen hakaretlerin üzücü olduğunu söyleyen tecrübeli golcü, “Sizin yardımınıza ihtiyacımız var. Roma taraftarı, bu zor zamanda bize karşı değil yanımızda olmalısınız. Alkış ve eleştiri skora bağlı olarak kabul edilebilir, fakat kişisel hakaretleri bir kenara bırakın, zira bunların kimseye faydası yok.” ifadelerini kullandı.

Roma, Serie A’da 34 puanla 8. sırada.

(goal.com)

Yayınlanma Tarihi:10:42,