SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Didier Drogba, şimdiye kadar 16 farklı teknik adamla çalıştı. Terim ise 17. hoca olacak. 16 teknik direktör arasında rekor 146 maçla Jose Mourinho'ya ait. Carlo Ancelotti ise 90 maçla ikinci sırada.

EN ÜNLÜ 100 İSİMDEN BİRİ

1991'den sonra Avrupa'ya temelli yerleşen Drogba, 2010'da yapılan anket sonucu dünyanın en etkili 100 insanından biri olmayı başarmış ve ünlü TIME Dergisi'ne kapak olmuştu.

GELSİN PARALAR

Galatasaray Başkanı Aysal, Drogba ve Sneijder transferlerinin Galatasaray'a mali açıdan da kar getirdiğini söyledi. Aysal, GS Store satışlarında artış yaşandığını kaydetti ve “Son transferlerden sonra GS Store ürünlerine beklemediğimiz bir talep var. Sadece tişört satışlarında değil, diğer ürünlerimiz de büyük rağbet gördü. Ama biz transferleri yapmadan önce o parayı nereden bulacağımızın hesabını yapıp, transferi öyle yapıyoruz. Evvela transferi yapıp sonra parayı nereden buluruz diye dönmüyoruz. Çünkü ürün satışları, bunlar bizim ekstra gelirlerimiz, biz evvela diğer gelirlerle transferi karşılıyoruz. Bu satışların getirileri de bize ekstra kar oluyor” şeklinde konuştu…