SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş derbisinde  Oğuzhan Özyakup'a tükürdüğü gerekçesiyle 4 maç men cezası alan G.Saray’ın Brezilyalı futbolcusu Felipe Melo, sarı-kırmızılıların yanında Juventus'u da sıkıntıya soktu.

G.Saray’da kiralık olarak forma giyen  ve bonservisi Tornino ekibinde olan Melo’nun durumunun Juve'yi de düşündürdüğü bildirildi. Juventus'ta Teknik Direktör Antonio Conte'nin kadroda düşünmediği oyuncuyu Çizme ekibi sezon sonunda Melo'yu bonservisi ile birlikte sarı kırmızılı takıma vermenin planlarını yaparken, son olay ile bu durumun da zora girdiği ifade edildi. İtalyan basınında yer alan haberlerde Tahkim Kurulu'nun oyuncunun cezasını onaylamasının ardından Juventus cephesinde de hayal kırıklığı yaşandığı dile getirildi.

Bu sezon gösterdiği kötü performansla G.Saray'ı tatmin edemediği belirtilen Melo'nun, geçmişten de sabıkasının olduğu futbol dışı olaylarla bir kez daha gündeme gelmesinin, oyuncunun sezon sonu bonservisinin alınması konusunda sarı kırmızılı camiada büyük soru işaretleri yarattığı belirtildi. Brezilyalı oyuncunun sezonun geri kalanında bambaşka bir kimliğe bürünmediği  takdirde Juventus'un futbolcusunu satmasının oldukça zorlaşacağı ifade edildi.

Milliyet