SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım Demirören'ın Beşiktaş'tan alacağı 103 milyon lirayı kulübe hibe etmediğini ve Drogba’nın İnönü Stadı’nda oynayamayacağını ifade eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın konuşmaları şu şekilde:

“Demirören ayrılırken ‘Borcu hibe ediyorum’ dedi ve salonda alkış koptu. Ancak sonrasında şartlı hibe yaptığını kabul etti. Biz de Demirören'e parayı bağışlayıp bağışlamadığını sorduk. Kendisi hibe etmediğini söyledi. Umarım bundan sonraki süreçte hibe eder. Ben hesap sorma makamı değilim. Beşiktaş genel kurulları, 8 sene boyunca Demirören'i alkışladı, hesap sormadı. Şimdi mi hesap sormak önemli?”

“DROGBA, İNÖNÜ'DE OYNAYAMAZ”

Siyah-beyazlı heyecanla beklediği yeni stat konusunda ipucu veren Orman, “İnönü Stadı'nın ismi değişecek. Bir sponsorla anlaşma durumumuz var” dedi.

Kendisine yöneltilen, “Drogba'yı İnönü'de izlemekten keyif duyacakmısınız” şeklindeki soruyu yanıtlayan Orman; “Drogba'yı İnönü Stadı'nda izlemekten keyif duymayız çünkü Drogba, İnönü'de oynayamayacak. Stadı bu sezon sonu yıkacağız” diye konuştu.

Melo ile Oğuzhan arasında yaşanan tükürük olayına da değinen Orman; “Tahkim bir karar vermiş. Süreç sonlanmış. Bizim oyuncularımız o forma üzerindeyken rakibe tükürmez” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:15:13,