SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın yeni transferi Didier Drogba, havaalanının ardından Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gitti. Teknik direktör Fatih Terim, odasında ağırladığı Drogba’yı içten bir sarılmayla karşıladı. İkinci Başkan Ali Dürüst de Drogba ile görüştü.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Didier Drogba’nın Galatasaray’a gelişini GSTV’ye değerlendirdi. Terim şunları söyledi:

‘DROGBA DÜNYANIN EN İYİSİ’

Fatih Terim GSTV’ye yaptığı açıklamada “Camiamıza hayırlı olsun. Galatasaray büyük bir aile. Dünyanın en önemli ismini kadromuza kattık. Sayın başkan, yönetim kurulu ve emeği ğeçen profesyonel arkadaşlara teşekkür ederiz. Güzel güzel maçlarımıza devam edeceğiz. Önemli bir isim ve kariyer. Onu burada görmekten dolayı son derece mutluyum. O da burada kendisini evinde gibi hissedecektir. 25 aslanımıza bir aslan daha katıldı” dedi.

Ali Dürüst ise “Bir sürü teklif varken Drogba, Galatasaray’ı tercih etti. Onunla birlikte büyük başarılara imza atacağız” ifadesini kullandı. Yönetici Abdurrahim Albayrak da “İnşallah onu da haksız yere cezalandırmazlar” dedi.

Yayınlanma Tarihi:07:49,