SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 2-0 kaybettikleri Akhisar Belediyespor maçında takım olarak iyi mücadele edemediklerini ve yedikleri iki golün ardından kötü oynadıklarını söyledi.

Mücadelenin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bülent Korkmaz, maça iyi başlamalarına rağmen yedikleri gollerden sonra oyundan koptuklarını belirterek, ”İki gol yedikten sonra açıkçası kötü oynadık. Herkes bireysel olarak mücadele etti ama bunu takıma yayamadık. Bursaspor maçıyla bu maç arasındaki 15 günde takımda birçok şeyin değiştiğini gördüm. Bunun çözümünü de yine kendimiz bulacağız. Bu çözümü bulup, aynı oyunumuzu oynayarak galip gelmeyi amaçlayacağız” diye konuştu.

Pierre Webo ile Gökhan Süzen'in devre arasında takımdan ayrılmasıyla ilgili konuşan Korkmaz, ”Bazen önemli futbolcuları göndermeye mecbur kalıyorsunuz. Oyuncu gitmek istiyorsa bunu engelleyemiyorsunuz. Özellikle Bursaspor'a karşı bu iki oyuncu yokken kazandık. Bunun üstesinden geleceğiz” değerlendirmesini yaptı.

Yayınlanma Tarihi:17:42,