SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Şerefini ispat etsin!’

F.Bahçe Spor Kulübü yaptığı açıklama ile G.Saray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar'ı sözlerini kanıtlamaya davet etti ve "şeref" vurgusu yaptı.

Güncellenme: 14:48, 08/02/2013
‘Şerefini ispat etsin!’

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesi aracılığıyla Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar’a bir kez daha cevap verdi.

Açıklama şu şekilde;

“Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Başkan'ı Aktar yaptığı talihsiz açıklamada, “Duyumlara” dayanarak kulübümüzü zan altında bırakan ispatsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunmuş, devamında da Başkanımız hakkında yakışıksız ve haddini aşan beyanlarda bulunmaktan kaçınmamıştır.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, bu seviyedeki bir kişinin sözü ve iddiası şerefidir. Bu nedenle Aktar'ı hiçbir dolambaçlı yola sapmadan, konuyu saptırmadan iddiasını, sözünü ve şerefini ispat etmeye davet ediyoruz.
Bu zat bilmelidir ki, duyumlara dayanarak hayatını idame ettirebilir ya da şahsi tasarruflarını ikame edebilir, hatta Galatasaray'da idarecilik yaparak Yüksek Divan Kurulu Başkanlığı'nı idare edebilir. Ancak ve asla duyumlara dayanarak Fenerbahçe Camiasına ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı'na saygısızlık edemez.
Bu nedenlerle iddiasını ispat edemeyenlerin konuşmaya yetecek kadar zekasının yanı sıra, susmaya yetecek kadar aklı da olması gerektiği yolundaki düşüncelerimizi kamuoyuyla paylaşırız.
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”