SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sistemi 4-2-3-1'e çevirecek olan Fatih Terim, ileride Drogba'yı tek forvet oynatacak. Fildişili yıldızı ise Sneijder, Burak ve Amrabat destekleyecek. Bileti kesilen Melo'nun yerine de Hamit geçiyor.

Ara transfer döneminin dünyadaki en hareketli takımlarından birisi olan G.Saray'ın çehresi gelen oyuncularla birlikte büyük bir değişime uğruyor. Wesley Sneijder ve Didier Drogba'ya sarı-kırmızılı formayı giydiren yönetim şimdi de teknik direktör Fatih Terim'in sahaya süreceği 11'i büyük bir keyifle izleyecek. Tabi dünyaca ünlü bu iki yıldızın gelişiyle birlikte 4-4-2 olan sistem yerini 4-2-3-1'e bırakıyor. 6 yabancı sınırı ve Sneijder'in transferinin bu oyun anlayışındaki payı da büyük.

DROGBA-SNEIJDER’Lİ HÜCUM HATTI CAN YAKACAK

Kaleci Muslera'ya dokunmayacak olan İmparator savunma 4'lüsündeki tek değişikliği yabancı sınırı yüzünden Eboue'nin yerine Sabri'yi geçirerek yapacak. Derbide gördüğü kırmızı kart ve agresif hareketleri yüzünden bileti kesilen Melo'nun yerini de Hamit alacak. Selçuk İnan'dan vazgeçmeyen Terim, kanatları Amrabat ve Burak Yılmaz'a emanet edecek. Forvet arkasında Sneijder ve ileri uçta da tabii ki Drogba ‘Yeni G.Saray'ı oluşturacak. Yedek kulübesine bakacak olursak da Emre Çolak, Elmander ve Umut gibi çok önemli isimleri göreceğiz.

Bahadır Çokişler/AMK

Yayınlanma Tarihi:19:27,